Calvin Klein Jeans. Сучасна інтерпретація та оригінальним брендом із монограмою.
• бавовняний еластичний джинс
• середня посадка на талії
• пряма штанина
• блискавка •
стиль із п’ятьма кишенями •
• вишивка омега на задній кишені
• Фірмова фурнітура та шкіряний значок Calvin Klein
98% бавовна, 2% еластан
прати у машині
не сушити
розмір W32/L32
ширина в тлії 90 см.
довжина штанки 106 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Calvin Klein Jeans |
| Страна производитель | Бангладеш |
| Размеры мужских джинсов | 34 |
| Обхват талии | 90 см |
| Обхват бедер | 106 см |
| Вид джинсов | Прямые |
| Длина джинсов/брюк | 32" |
| Стиль | Casual |
| Цвет | Синий |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Джинс |
| Посадка | Средняя посадка |
| Количество карманов | 5 шт |
| Застежка | Молния, Пуговицы |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 760 ₴




