-
Джинси Levi's – це символ якості і стилю у світі джинсового одягу. Їх репутація базується на відмінній якості матеріалів, унікальному дизайні та чудовому комфорті, які зробили цю марку одну з найуспішніших у світі.
напівобхват в поясі 43см
напівобхват в бедрах 50 см
довжина штанки 110 см
глибина шва - 26 см
внутрішній крок 82 см
склад 98% 2% еластан
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levi's |
| Страна производитель | Бангладеш |
| Размеры мужских джинсов | 32 |
| Обхват талии | 86 см |
| Обхват бедер | 100 см |
| Вид джинсов | Прямые |
| Длина джинсов/брюк | 34" |
| Стиль | Молодежный |
| Цвет | Хаки |
| Сезон | Лето |
| Тип ткани | Джинс |
| Посадка | Средняя посадка |
| Количество карманов | 5 шт |
| Застежка | Молния, Пуговицы |
| Состояние | Новое |
| Сезонность | Весна/осень |
Информация для заказа
- Цена: 2 760 ₴





