Підпис Levi Strauss & Co. Виготовлені з еластичного деніму Premium, вони щільніше прилягають до сидіння та стегон і звужені до подолу.
Таким чином, вони дають вам трохи більше місця для руху, без провисання та мішковини.
Це означає, що ви можете носити їх зі своєю командою або побачити.
Підпис Levi Strauss & Co.
Чоловічі джинси спортивного крою:
Ексклюзивний Walmart
Комфорт на весь день та автентичний стиль
Тканина преміум-класу з максимальною еластичністю та гнучкістю
99% бавовна, 1% еластанзаміри:
півобхват талії 43 см
півобхват бедер 49 см
глибина шва 25 см
довжина штанки 105 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levi's |
| Страна производитель | США |
| Размеры мужских джинсов | 34 |
| Обхват талии | 90 см |
| Обхват бедер | 104 см |
| Вид джинсов | Прямые |
| Длина джинсов/брюк | 34" |
| Стиль | Casual |
| Цвет | Голубой |
| Сезон | Всесезонный |
| Тип ткани | Хлопок |
| Посадка | Средняя посадка |
| Тип карманов | Прорезные |
| Количество карманов | 5 шт |
| Застежка | Молния, Пуговицы |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 760 ₴






