

Чоловічі джинси Polo Ralph Lauren Big & Tall Varick Slim-Fit Straight-Leg Stretch Jeans, сині, 44B-34 (великі розміри)
- В наявності
- Код: 711p01364002
3 800 ₴
+380 (68) 937-83-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці джинси Varick від Polo Ralph Lauren мають звичайну посадку та прямий силует, що облягає стегна та вільний від колін. Модель, пофарбована за допомогою тканини, поєднує бавовну з легким еластичним елементом для свободи рухів. Вони мають фірмову вишиту поні на задній кишені, яка надає їм культового вигляду.
98% бавовна/2% еластан
Шлевки для ременя
Застібка на блискавку з фірмовою застібкою на ґудзики
5 кишень з фірмовими металевими заклепками
Етикетка «Polo» на кишені для монет; шкіряна нашивка «Polo Ralph Lauren» на задній правій талії
Фірмова вишита поні на задній правій кишені
- Застібка-блискавка
- 5 кишень
- Прямий крій
- склад 98% бавовна. 2% еластан
- заміри:
- обхват талії 114 см
- обхват бедер - 126 см
- довжина по шву - 35 см
- довжина штаник - 118 см
- ширина низу штанки 22 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polo Ralph Lauren |
| Країна виробник | Мексика |
| Розміри чоловічих джинсів | 44 |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Довжина джинсів/штанів | 34" |
| Стиль | Casual |
| Колір | Синій |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Посадка | Середня посадка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 5 шт. |
| Застібка | Блискавка, Гудзики |
| Стан | Новий |
| Сезонність | Літо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴




